العربیه، مجری توطئه سعودی‌ها برای نجات مبارک

598810211_orig.jpg
ائتلاف جوانان انقلاب مصر پخش اظهارات حسنی مبارک از شبکه العربیه را توطئه‌ای از سوی سعودی ها برای نجات دیکتاتور سرنگون شده مصر دانست.

به گزارش سرویس بین الملل شبکه ایران، ائتلاف جوانان انقلاب مصر پخش اظهارات حسنی مبارک از شبکه العربیه را توطئه‌ای از سوی سعودی ها برای نجات دیکتاتور سرنگون شده مصر دانست.
به نوشته پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم، ائتلاف جوانان انقلاب مصر امروز در بیانیه‌ای تاکید کرد: "چرا این اظهارات از شبکه العربیه پخش شد؟ .. این اقدام توطئه سعودی‌ها برای نجات مبارک، هم پیمان و دوست آنها در دیکتاتوری و ظلم به ملت‌های عربی است."
ائتلاف جوانان انقلاب مصر خاطرنشان کرد: سعودی‌ها با شبکه خود، "العربیه"، مبارک را قانع کردند تا از طریق این اظهارات، دوباره برای یک فریبکاری دیگر تلاش کند.
در این بیانیه آمده است: اظهارات نمایشی مبارک درحالی منتشر شد که او در سرقت  و ویرانی مصر و سرکردگی باندی از جنایتکاران و سارقان که به ملت مصر ظلم کردند، دست داشته است.
این ائتلاف تاکید کرد: مبارک به‌گونه‌ای سخن می‌گفت که به نظر می‌آید، هنوز خودش را رییس جمهوری مصر می‌داند!
ائتلاف جوانان انقلاب مصر خاطرنشان کرد: چرا مبارک در اظهارات نمایشی خود هیچ اشاره‌ای به شهدای انقلاب نکرده، و چرا از خودش در برابر جنایت کشتار فرزندان مصر دفاع نکرد؛ این فرصتی بود که می‌توانست طی آن دوست جنایتکارش "حبیب العادلی" را بفروشد و او را مسئول کشتار همه شهدای انقلاب مصر معرفی کند؟!
گفتنی است، رژیم سعودی که حامی تمامی دیکتاتورهای عرب در منطقه است، از هیچ تلاشی برای نجات این دیکتاتورها از چنگال عدالت خودداری نمی‌کند. تجاوز نظامی این رژیم به بحرین، از بزرگترین نمونه‌های سیاست‌های دیکتاتورپروارنه رژیم آل‌سعود است.

/ 0 نظر / 5 بازدید