حزب الله
[ الصحوة الاسلامیة ]
بحرین الثوره فی البحرین بیداری اسلامی بیداری اسلامی الثوره فی البحرین
درباره وبلاگ
ایمان


نويسندگان

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه موضوع هسته‌ای بهانه ای بیش برای دشمنان ایران نیست، گفت: ملت ایران نشان داده که در برابر ظلم و ستم ایستاده و در عرصه هسته ای نیز پیروز نهایی است و هیچ قدرتی هم نمی تواند مانع حرکت ملت ایران شود.

دکتر محمود احمدی نژاد همزمان با اربعین سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) با حضور در اختتامیه هشتمین کنگره سرداران شهید و چهار هزار شهید منطقه 17 تهران اظهار داشت: پیامبران کاروانسالاران هدایت بشر هستند که در طول تاریخ مأموریت داشتند تا انسان را در مسیر رسیدن به کمال یاری کنند و که همواره فاسدان و قلدران و دشمنان پاکی و عدالت یکپارچه در مقابل کاروان هدایت صف‌آرایی کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه حرکت کاروان هدایت بشریت در طول تاریخ جلوه‌های گوناگون داشته است، خاطر نشان کرد: جلوه‌ای از آن در کربلا برای گرفتن پرچم عدالت‌طلبی و هدایت بشریت از سالار شهیدان امام حسین(ع) رخ داد.

دکتر احمدی‌نژاد با بیان اینکه عاشورا خلاصه تاریخ بشر است و همه حقیقت عالم و پیام پیامبران الهی در پیام عاشورا خلاصه می‌شود، تصریح کرد: عاشورا درس زندگی انسان‌ها از ازل تا ابدیت است.

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه در عصر حاضر ایران اسلامی تجلی کاروان هدایت بشریت است، گفت: در دوران کنونی مسؤولیت حمایت از راه انبیاء، تبلیغ و ترویج خداپرستی و عدالت‌طلبی به عهده ملت ایران است.

AHMADINEZHAD

وی اضافه کرد: امروز پرچم هدایت بشریت به دست مولا امام عصر حضرت (عج) برافراشته است.

دکتر احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه طاغوتیان همواره از حرکت انبیاء و مصلحان و در وحشت و هراس بودند اظهار داشت: طاغوت‌ها می‌دانند تا پرچم‌دار هست پرچم است و تا پرچم است، راه هست و تا راه وجود دارد پیروان هستند و تا پیروان وجود دارند، آب خوش از گلوی آنها پایین نخواهد رفت به همین خاطر بود که در کربلا حتی بچه 6 ساله را شهید کردند تا به زعم خود پرچمداری وجود نداشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان به گونه‌ای حرکت می‌کنند تا در دنیا نامی از کاروانسالار نباشد.

دکتر احمدی‌نژاد با تأکید بر اینکه فاسدان و سلطه‌طلبان و کسانی که برای انسان‌ها ارزشی قائل نیستند از اسم امام زمان(عج) وحشت دارند، تصریح کرد: مخالفان امام عصر دو دسته هستند. یک دسته، آدم‌های جاهلی هستند که مستقیماً با نام امام و خداپرستی و دین‌داری مقابله می‌کنند اما در طول تاریخ آن چیزی که آسیب زد و حرکت را کند و منحرف کرد افراد متظاهر و دورویی بودند که در ظاهر از امام طرفداری می کردند اما در باطن علاقه‌ای به امام و پیروانش نداشتند.

وی افزود: این عده می‌خواهند با تمسخر و خرافه‌بافی اجازه ندهند اسم امام مطرح شود برای اینکه می‌دانند اگر حاکمیت اسلام ناب محمدی برپا شود جایی برای جنایتکاران جهانی و چپاول ثروت ملت‌ها باقی نخواهد ماند.

دکتر احمدی‌نژاد یادآور شد: در دوران کنونی نیز دیدید که چند سال قبل درباره امام راحل خودمان که از علمداران شجاع الهی است چه مطالب موهن و توهین‌آمیزی مطرح کردند.

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه از 29 سال پیش تاکنون همه بددل‌ها و فاسدان عالم در صف مقابل ملت ایران ایستاده‌اند، گفت: علت این مقابله و مخالفت جز این نیست که نام ایران تداعی کننده راه و دعوت انبیاء الهی و خدا پرستی و عدالت در جهان است و نام ایران یعنی آن مشت محکمی که بر دندان‌های قدرت‌های زورگو کوبیده می‌شود و آنها را در جای خود می‌نشاند.

وی با تأکید برا ینکه افتخار ملت ایران این است که متعهد به پاکی و عدالت و صلح و برادری است، تصریح کرد: ملت ایران نشان داده است که در میدان دفاع از حقوق خود مردانه ایستاده‌اند و تا محو ظلم و فتنه از جهان لحظه‌ای کوتاه نخواهند آمد.

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه دشمان با اعمال فشارهای گوناگون می‌خواستند انقلاب اسلامی را به شکست بکشانند گفت: علی‌رغم همه دشمنی‌ها، ایران اسلامی با قدرت به پیش می‌رود و امروز پیام و آرمان‌های انقلاب اسلامی در اقصا نقاط جهان در آمریکای جنوبی، شرق آسیا، غرب اروپا و حتی خود آمریکا شنیده می‌شود. با وجود این هنوز دشمنان خیال می‌کنند با بازی‌های سیاسی می‌توانند جلوی حرکت ملت ایران را بگیرند.

وی گفت: خون شهیدان عزیز کشورمان دنباله خون‌های پاک کربلاست که دنیا را در راستای تغییر و تحول بزرگ به تکاپو وا داشته است.

دکتر احمدی‌نژاد با اشاره به موضوع هسته‌ای کشورمان خاطر نشان کرد: همه دنیا از صلح‌آمیز بودن برنامه هسته‌ای کشورمان آگاه هستند و می‌دانند که مخالفت عده‌ای از کشورها با برنامه هسته‌ای ایران اسلامی مخالفت با راه عزت و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان خارجی و برخی ایادی داخلی آنان به پوچ بودن خود در مقابل اراده ملت ایران پی برده‌اند، تصریح کرد: ملت ایران اراده به حق خود را بر دشمنان تحمیل کرده است و هر قدرتی که بخواهد به حقوقش تجاوز کند با مشت محکم بر سر جایش خواهد نشاند.

رئیس‌جمهور تأکید کرد: ملت ایران در عرصه جهانی پیروز نهایی است و هیچ قدرت زیاده‌طلبی قادر نیست از پیروزی‌های ملت ایران ممانعت به عمل آورد و دنیا بداند ملت بزرگ ایران به رغم همه مشکلات و موانع ایران اسلامی را خواهد ساخت.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایرانموضوع مطلب :
۱۳۸٦/۱٢/۱۱ :: ۱٢:٤۱ ‎ق.ظ
موضوعات
امکانات جانبی

Locations of visitors to this page
اتقو الله الذی ان قلتم سمع و ان اضمرتم علم
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای حزب الله محفوظ است