حزب الله
[ الصحوة الاسلامیة ]
بحرین الثوره فی البحرین بیداری اسلامی بیداری اسلامی الثوره فی البحرین
درباره وبلاگ
ایمان


نويسندگان

نیروهای امنیتی بحرین با حمایت نیروهای عربستان سعودی به مساجد و حسینیه ها حمله و تعداد زیادی از نسخه های قرآن کریم را در آتش سوزاندند.
به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، این شبکه خبری تصاویری از یورش صبعانه نظامیان بحرینی و عربستان سعودی به تعدادی از مساجد منامه از جمله مسجد کویکبات پخش کرد که نشان می دهد این مسجد و ده ها جلد کتاب آسمانی مسلمانان افزون بر کتاب های مذهبی موجود در آن به دست نیروهای رژیم حاکم و اراذل و اوباش آتش زده شده است. این در حالی است که رژیم آل خلیفه با همدستی نیروهای اشغالگر سعودی تاکنون بیش از 42 مسجد و 375 حسینیه را تخریب کرده و آنها را به آتش کشیده است.
در همین رابطه آیت الله «محمد مهدی الاصفی» از علمای نجف از تمام مسلمانان جهان خواست که پشتیبان مردم مظلوم بحرین باشند. وی افزود، دفاع از مردم بحرین یک وظیفه شرعی بر همه مسلمانان است.
آیت الله الاصفی از تمام مسلمانان جهان خواست جنایات رژیم آل خلیفه را محکوم و این رژیم را رسوا سازند.
وی تصریح کرد، مسلمانان باید با این ظلم آشکار مبارزه کنند و هیچ کس نباید برای مبارزه با این جنایت بهانه بیاورد.
وی گفت: آمریکا و دیگر کشورهای مستکبر حکام کشورهای تونس، مصر، یمن و لیبی را نصیحت کرده و از آنها می خواستند که با صلح و گفت وگو با مردم کشورشان تعامل کرده و مسئله را به صورت مسالمت آمیز حل کنند اما در مورد کشور بحرین نه تنها توصیه به حل مسالمت آمیز نمی کنند بلکه به حمله علیه مردم و تخریب مساجد و حسینیه ها و خشونت و شکنجه تشویق کرده و معتقدند که راه حل بحران تنها همین است.
آیت الله الاصفی افزود: مردم بحرین هم اکنون در میان جلادهای آل خلیفه و نظامیان خلیج گرفتار شده اند و آل خلیفه و آل سعود با هم توافق کرده اند که این انقلاب را به هر طریق ممکن سرکوب کنند حتی اگر به قیمت زندان و شکنجه و کشتن مردم بی گناه باشد.
یکی از رهبران جنبش احرار بحرین نیز لشکرکشی نیروهای سعودی به بحرین را اشغالگری اعلام کرد و گفت، عربستان چرا به هنگام اشغال کویت حتی یک گلوله هم شلیک نکرد ولی اکنون مردم بحرین را سرکوب می کند؟ سعید شهابی تأکید کرد، به هیچ وجه نمی توان دخالت نظامی سعودی ها در بحرین را مشروعیت بخشید، دخالت نظامی سعودی ها اشغالگری آشکار است. «نبیل رجب» رئیس مرکز حقوق بشر بحرین نیز گفت، اقدام عربستان در اشغال بحرین ناشی از شکست ریاض در مقابله با روند رو به رشد جریان مخالف در داخل عربستان است.
وی افزود، حضور نیروهای نظامی عربستان، امارات و هر کشور دیگر در بحرین که با نیروهای آل خلیفه همکاری می کنند عزم و اراده مخالفان را در مقابله با رژیم دیکتاتور بحرین تغییر نخواهد داد.
این اشغالگری ها در شرایطی صورت می گیرد که مخالفت مردم بحرین با رژیم آل خلیفه همچنان ادامه دارد و اعتصاب غذای جوانان انقلاب 14 فوریه وارد دومین روز خود شد در حالی که مجامع بین المللی مدعی دفاع از حقوق بشر هنوز هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده اند.
جوانان انقلاب بحرین در بیانیه ای، با درخواست دوباره از مجامع بین المللی برای توقف تجاوزگری ها علیه ملت بحرین، اعلام کردند به دلیل محاصره بیمارستان ها و کنترل آنها توسط اشغالگران سعودی، سلامت اعتصاب کنندگان در معرض خطر قرار دارد.موضوع مطلب : بیداری اسلامی
۱۳٩٠/٢/٢ :: ۱:٢٦ ‎ق.ظ
موضوعات
امکانات جانبی

Locations of visitors to this page
اتقو الله الذی ان قلتم سمع و ان اضمرتم علم
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای حزب الله محفوظ است