حزب الله
[ الصحوة الاسلامیة ]
بحرین الثوره فی البحرین بیداری اسلامی بیداری اسلامی الثوره فی البحرین
درباره وبلاگ
ایمان


نويسندگان
 bahrein
پایگاه اطلاع‌رسانی کامن‌دریمز، از پایگاه‌های آمریکایی منتقد سیاست‌های این کشور در گزارشی نوشت: اگر عملکرد رژیم حاکم بر بحرین که از متحدین آمریکاست را می‌خواهید ببینید، به بیمارستان‌های این کشور سری بزنید.

به گزارش سرویس بین الملل شبکه، پایگاه اطلاع‌رسانی کامن‌دریمز، از پایگاه‌های آمریکایی منتقد سیاست‌های این کشور در گزارشی نوشت: اگر عملکرد رژیم حاکم بر بحرین که از متحدین آمریکاست را می‌خواهید ببینید، به بیمارستان‌های این کشور سری بزنید.
این پایگاه اطلاع‌رسانی با اشاره به سرکوب‌های وحشیانه صورت گرفته تحت حاکمیت رژیم آل‌خلیفه تصریح کرد که علی‌رغم ادعاهای این رژیم، گزارش‌های سازمان‌هایی همچون دیده‌بان حقوق بشر به خوبی بیانگر جنایت‌های این رژیم است.
بر اساس این گزارش، رژیم بحرین با اعمال شرایط فوق‌العاده به خود اجازه داده است که به منازل معترضین وارد شود و به دفاتر هر سازمانی که برای خود خطرناک می‌بیند، حمله کند. کارکنان برخی بیمارستان‌ها در بحرین نیز به خبرنگار الجزیره گفته‌اند که ماموران امنیتی با کنترل بیمارستان‌ها و گشت‌زنی در آنها به کتک زدن پزشکان و خدمه بیمارستان می‌پردازند.
گفتنی است، پس از انقلاب چهارده فوریه بحرین و ورود نیروهای خارجی به این کشور، رسانه‌های جریان غالب غرب در تلاشی هماهنگ از پوشش اخبار جنایات رژیم آل‌خلیفه سر باز زده‌اند.موضوع مطلب : بیداری اسلامی
۱۳٩٠/۱/٢۸ :: ۱٢:٤٩ ‎ق.ظ
موضوعات
امکانات جانبی

Locations of visitors to this page
اتقو الله الذی ان قلتم سمع و ان اضمرتم علم
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای حزب الله محفوظ است