حزب الله
[ الصحوة الاسلامیة ]
بحرین الثوره فی البحرین بیداری اسلامی بیداری اسلامی الثوره فی البحرین
درباره وبلاگ
ایمان


نويسندگان
 bahrein
شبکه تلویزیونی المنار گزارش داد که نظامیان آل خلیفه و آل سعود به شناسایی و بازداشت گسترده تظاهرات کنندگان زن بحرینی پرداخته و آنها را به مناطق نامشخص منتقل می‌کنند.

به گزارش سرویس بین الملل شبکه ایران به نقل از شبکه خبری المنار،‌ نیروهای امنیتی و نظامیان آل خلیفه و آل سعود اقدام به بازداشت گسترده تظاهرات کنندگان زن بحرینی کرده و آنها را پس از بازداشت در مناطق نامشخص نگهداری می کنند.
بنابر این گزارش، نیروهای امنیتی بحرین و مزدوران سعودی به منظور سرکوب انقلابیون علیه رژیم حاکم، با حمله به منازل شهروندان، زنان را هدف تیراندازی قرار می‌دهند.
شبکه تلویزیونی المنار افزود: زنان شرکت کننده در تظاهرات اعتراض آمیز مردمی در بحرین علیه رژیم حاکم، هدف تیراندازی با سلاح‌های شکاری و ساچمه‌ای و نیز گلوله‌های واقعی نیروهای امنیتی این کشور و نظامیان عربستان سعودی قرار می‌گیرند.
نیروهای امنیتی زنان و دانشجویان را که در تظاهرات شرکت کرده‌اند، بازداشت و آنها را به مناطق نامشخص منتقل می کنند.
خانم دکتر "خلود الدرّاسی"،رییس بخش بیماری‌های زنان در مجتمع پزشکی سلمانیه بحرین، از جمله زنانی است که مورد هدف تیراندازی مستقیم نیروهای امنیتی قرار گرفته است.
گروه‌های سیاسی بحرین نیز اعلام کردند، بازداشت زنان از داخل منازلشان معمولا پس از نیمه‌های شب و سحرگاه صورت می‌گیرد. برخی از این زنان معلم و فعالان اجتماعی و عضو انجمن‌های جامعه مدنی مانند جمعیت معلمان بحرین هستند. موضوع مطلب : بیداری اسلامی
۱۳٩٠/۱/٢۸ :: ۱٢:٤٧ ‎ق.ظ
موضوعات
امکانات جانبی

Locations of visitors to this page
اتقو الله الذی ان قلتم سمع و ان اضمرتم علم
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای حزب الله محفوظ است