حزب الله
[ الصحوة الاسلامیة ]
بحرین الثوره فی البحرین بیداری اسلامی بیداری اسلامی الثوره فی البحرین
درباره وبلاگ
ایمان


نويسندگان

 

267630311_orig.jpg
دولتمردان کاخ سفید که خود را مدعی آزادی بیان و مخالف سانسور معرفی می‌کنند، با فرمان مستقیم باراک اوباما از رسانه‌های آمریکا خواسته اند تا جنایات رژیم آل خلیفه و خیزش مردمی بحرین را پوشش خبری ندهند.

به گزارش سرویس بین‌الملل شبکه ایران، " عباس عمران"، عضو جمعیت حقوق بشر بحرین در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی العالم، با اشاره به سرپوش گذاشتن قدرت‌های بزرگ بر جنایات رژیم بحرین علیه مردم این کشور گفت: باراک اوباما،رییس جمهوری آمریکا به رسانه‌های این کشور دستور داده است تحت هیچ شرایطی حوادث بحرین را پوشش ندهند.
وی با اشاره به سکوت قدرت‌های بزرگ درقبال جنایات دولتمردان بحرین علیه مردم این کشور و سرپوش گذاشتن بر اقدامات رژیم‌های سرکوبگر عربی منطقه گفت: باراک اوباما شخصا به رسانه‌های آمریکایی دستور داده است پوشش جنایات بحرین را متوقف کنند و این حوادث را با حوادث لیبی مقایسه نکنند.
این عضو جمعیت حقوق بشر بحرین به اشغالگری عربستان در بحرین اشاره کرد و افزود: رژیم‌های بحرین و عربستان سعودی به همراه دولت آمریکا که برای اقدامات جنایتکارانه این دو رژیم چراغ سبز نشان داد، می‌خواهند این پیام را به مردم بحرین برسانند که باید تسلیم دیکته‌های رژیم آل خلیفه شوند؛ در غیر این صورت کشتار روزانه و نسل کشی آنها ادامه خواهد یافت.
عمران از همدستی آمریکا، عربستان و بحرین در اخراج خبرنگاران از این کشور برای جلوگیری از پوشش خبری جنایات رژیم آل خلیفه خبر داد و گفت: هدف از این اقدام جلوگیری از افشای موارد نقض گسترده حقوق بشر در بحرین است.
وی به موارد گسترده نقض حقوق بشر در بحرین اشاره کرد و گفت: نیروهای امنیتی دیروز یک زایشگاه را در منطقه غرب بحرین تخریب کردند، و مزدوران رژیم بحرین با حمایت نیروهای اشغالگر عربستان همچنین دیروز به مراکز بهداشتی حمله کردند و برخی از اعضای کادر پزشکی را بازداشت و بیمارستانها را بازرسی کردند.موضوع مطلب :
۱۳٩٠/۱/٢۳ :: ۱:٤۸ ‎ق.ظ
موضوعات
امکانات جانبی

Locations of visitors to this page
اتقو الله الذی ان قلتم سمع و ان اضمرتم علم
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای حزب الله محفوظ است