حزب الله
[ الصحوة الاسلامیة ]
بحرین الثوره فی البحرین بیداری اسلامی بیداری اسلامی الثوره فی البحرین
درباره وبلاگ
ایمان


نويسندگان
نیروهای امنیتی بحرین بعدازظهر دیروز شنبه با حمله به منزل یکی از رهبران مخالف دولت و فعال حقوق بشر در این کشور، به شدت وی را مورد ضرب و جرح قرار دادند.
 
 
A1032757.jpg


به گزارش فارس، یک شاهد عینی در این باره گفت: نیروهای امنیتی بحرین با حمایت نظامیان به منزل "عبدالهادی الخواجه " حمله کرده و با شکستن در ورودی و شیشه های ساختمان ، اقدام به دستگیری وی کردند.

وی که خواست نامش فاش نشود ، افزود: ماموران امنیتی به شدت الخواجه را مورد ضرب و جرح قرار دادند و در حالیکه وی از هوش رفته بود، بازداشت کردند.

این منبع اضافه کرد: ماموران امنیتی حتی به خانواده این فعال حقوق بشر ترحم نکرده و دختر الخواجه را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

به گزارش العالم، تاکنون از محل بازداشت این رهبر مخالفان دولت بحرین و از فعالان حقوق بشر این کشور اطلاعی منتشر نشده است .

دولت بحرین در هفته های اخیر با حمایت نظامیان عربستان اقدام به حمله به منازل شهروندان این کشور کرده و بسیاری را بازداشت و به مکانهای نامعلومی منتقل کرده است.

نیروهای امنیتی بحرین همچنین در روزهای اخیر با مراجعه به ادارات و کارخانه افرادی‌که در اعتصابات ماه گذشته این کشور حضور داشته اند را اخراج می کنند.

عبدالهادی الخواجه یکی از فعالان حقوق بشر در بحرین است که سالها با رژیم شاهی در این کشور مبارزه می‌کند.

وی به دلیل تحت فشار قرارداشتن از سوی نیروهای امنیتی دولت بحرین، قادر به ایجاد ارتباط با نهادهای بین المللی در ماههای اخیر نبوده است .

سازمان‌های حقوق بشری نیز تایید کرده‌اند که بسیاری از مخالفان و فعالان حقوق بشر در بحرین توسط دولت این کشور در روزهای اخیر بازداشت و به زندان منتقل شده اند .

برخی از شهروندان بحرینی نیز اعلام کردند: بسیاری از کسانی‌که در جریان درگیریهای ماه گذشته در این کشور مجروح شده‌اند ، توسط ماموران امنیتی در بیمارستانها بازداشت و به مکانهای نامعلومی منتقل شده‌اند.

یک پزشک در بیمارستان منامه تایید کرد: ماموران بسیاری از مجروحان درگیریهای اخیر که در بیمارستان بستری بوده اند و وضعیت جسمی مناسبی نداشته اند، از بیمارستان خارج کرده و با خود برده اند .موضوع مطلب :
۱۳٩٠/۱/٢۱ :: ۱۱:٤٤ ‎ب.ظ
موضوعات
امکانات جانبی

Locations of visitors to this page
اتقو الله الذی ان قلتم سمع و ان اضمرتم علم
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای حزب الله محفوظ است