حزب الله
[ الصحوة الاسلامیة ]
بحرین الثوره فی البحرین بیداری اسلامی بیداری اسلامی الثوره فی البحرین
درباره وبلاگ
ایمان


نويسندگان

به دنبال افشای حمایت غرب از سران کشورهای وابسته منطقه در برابر خیزش مردمی، مجلس انگلیس به فروش و ارسال تسلیحات سرکوب معترضان خیابانی به کشورهای عربی اذعان کرد.
 
 به گزارش سرویس بین الملل شبکه ایران، شبکه تلویزیونی "بی‌بی‌سی" اذعان کرد: دولت‌های کنونی و پیشین انگلیس طی سال‌های گذشته به فروش و ارسال تسلیحاتی برای سرکوب اعتراضات مردمی در کشورهای منطقه اقدام کرده‌اند.

بنابر این گزارش، دولت‌های فعلی و پیشین انگلیس طی این مدت، به فروش تفنگ‌های دوربین دار، مسلسل‌های خودکار، گاز اشک آور و انواع زره‌پوش به کشورهای عربی که برای سرکوب اعتراضات خیابانی از آن استفاده می‌شود، اقدام کرده است.

بنابر این گزارش، کمیته کنترل سلاح مجلس انگلیس اذعان داشت که لندن اخیراً به فروش تفنگ‌های دوربین دار و مسلسل‌های خودکار به بحرین برای سرکوب مردم اقدام کرده است.

این کمیته مدعی شده که دولت کنونی و دولت پیشین انگلیس در ارسال سلاح به برخی کشورهای عربی از جمله لیبی، مصر، یمن و بحرین بدون در نظر گرفتن عواقب احتمالی، اقدام به ارسال سلاح کرده است.

اذعان نمایندگان مجلس انگلیس به ارسال تسلیحات سرکوب در حالی صورت گرفته که پیش از این، اخبار متعددی از بکارگیری سلاح‌های انگلیسی علیه مردم در کشورهای عربی منتشر شده بود.موضوع مطلب :
۱۳٩٠/۱/٢٠ :: ۳:۱٩ ‎ب.ظ
موضوعات
امکانات جانبی

Locations of visitors to this page
اتقو الله الذی ان قلتم سمع و ان اضمرتم علم
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای حزب الله محفوظ است