حزب الله
[ الصحوة الاسلامیة ]
بحرین الثوره فی البحرین بیداری اسلامی بیداری اسلامی الثوره فی البحرین
درباره وبلاگ
ایمان


نويسندگان

در این بیانیه خطاب به ارتش آل سعود که به همراهی با آل خلیفه در سرکوب مردم بحرین مشغول است، آمده: ارتش عربستان اگر هنر و قدرت‌نمایی دارد، در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین به ویژه مردم غزه عرض اندام کند، وگرنه حمله به خانه‌های مردم بی‌دفاع بحرین و تجاوز به حریم زنان وکودکان و پیرمردان نه فقط نشان‌دهنده قدرت نیروهای مسلح نیست بلکه نشان از ضعف یک ارتش است.
 
 به گزارش شبکه ایران، جنایات رژیم آل خلیفه در بحرین که با همراهی رژیم آل سعود علیه مردم این کشور صورت می‌دهند، موضوعی است که واکنش‌های گسترده بین‌المللی از سوی نهادهای حافظ حقوق بشر به همراه داشته است؛ اگرچه دولت‌های اروپایی و غربی با سکوت خود به حمایت از کشتار مردم پرداخته‌اند.

جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهایی است که از ابتدای آغاز اعتراضات مردمی در بحرین، حمایت خود از حقوق مسلم مردم این کشور را اعلام کرد و خواستار پایان دادن به کشتار مردم در این کشور شد.

در همین راستا، امروز "محمد دهقان" عضو هیئت رئیسه مجلس پیش از پایان جلسه علنی مجلس، بیانیه 200 نفر از نمایندگان مجلس در خصوص تحولات اخیر منطقه را در صحن پارلمان قرائت کرد.

در ابتدای این بیانیه که با "انالله و اناالیه راجعون" آغاز شده، آمده است: امروز جهان اسلام در سوگ کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم لیبی، یمن و بحرین می‌گریند و احساسات مسلمانان جهان از غم جانکاه این ظلم وحشتناک که علیه بخشی از حکومت اسلامی آن هم به وسیله کسانی که عنوان حکام کشورهای اسلامی را یدک می کشند، به شدت جریحه‌دار و قلوب آنها مملو از غم و اندوه جانکاه است.

نمایندگان مجلس همچنین با انتقاد شدید از سکوت مجامع مدعی دفاع از حقوق بشر، تاکید کرده‌اند: امروز فریاد اعتراض مسلمانان عراق، لبنان،‌ کویت، افغانستان و حتی عربستان و بسیاری کشورهای دیگر به خاطر این جنایات به ویژه ظلم وحشتناکی که اشغالگران عربستان علیه مردم مظلوم بحرین اعمال می‌کنند و ارتش عربستان را به عنوان ارتش عاری از فرهنگ و غیرت اسلامی معرفی می‌کنند، بلند است و همه مسلمانان خواستار خروج سریع اشغالگران از خاک بحرین هستند.

در پایان این بیانیه هم خطاب به ارتش آل سعود که به همراهی با آل خلیفه در سرکوب مردم بحرین مشغول است، آمده: ارتش عربستان اگر هنر و قدرت‌نمایی دارد، در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین به ویژه مردم غزه عرض اندام کند، وگرنه حمله به خانه‌های مردم بی‌دفاع بحرین و تجاوز به حریم زنان وکودکان و پیرمردان نه فقط نشان‌دهنده قدرت نیروهای مسلح نیست بلکه نشان از ضعف یک ارتش است.موضوع مطلب : حزب الله / صهیونیست
۱۳٩٠/۱/٢٠ :: ۳:٠۸ ‎ب.ظ
موضوعات
امکانات جانبی

Locations of visitors to this page
اتقو الله الذی ان قلتم سمع و ان اضمرتم علم
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای حزب الله محفوظ است