حزب الله
[ الصحوة الاسلامیة ]
بحرین الثوره فی البحرین بیداری اسلامی بیداری اسلامی الثوره فی البحرین
درباره وبلاگ
ایمان


نويسندگان
بنگاه خبرپراکنی بی بی سی و سایت ضدانقلابی روز آنلاین در کنار سایر بیگانگان در رثای توقیف یک روزه روزنامه اعتماد ملی اشک ماتم ریختند و به تلافی منتشر نشدن این روزنامه در روز دوشنبه، اظهارات مهدی کروبی و صفحات منتشر نشده روزنامه وی را به طور کامل منتشر کردند.
سایت "بی بی سی" خبر اول خود را امروز به توقیف روزنامه اعتماد ملی و اظهارات هتاکانه مهدی کروبی اختصاص داد و عکس شماره آخر و منتشر نشده این روزنامه را همراه با خبر اول خود بر روی خروجی سایت قرار داد. این سایت همچنین حمایت مجمع روحانیون مبارز از کروبی و ادعاهای اخیر وی را نیز تحت پوشش خبری قرار داد.
بی بی سی در خبری با تیتر "روزنامه اعتماد ملی ''توقیف موقت'' شد"، روزنامه اعتماد ملی را یکی از صریح اللهجه ترین روزنامه‌ها نامید.
شبکه تلویزیونی و رادیوی فارسی بی بی سی نیز در بخش‌های خبری خود، اظهارات کروبی و هتاکی وی به ائمه جمعه و توقیف یک روزه روزنامه وی را در صدر اخبار خود قرار دادند.
گفتنی است بنگاه خبرپراکنی بی بی سی متعلق به دولت انگلیس و تحت نظر دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی این کشور اداره می شود و کارکنان بخش فارسی آن وابسته به فرقه ضاله بهائیت هستند.
سایت ضدانقلابی روزآنلاین هم برای جبران اطلاع‌رسانی دبیر کل حزب اعتماد ملی کم نگذاشت. این سایت با درج عکس بزرگ شماره امروز اعتماد ملی در صفحه اول سایت، خبر اول خود را هم به عنوان "اعتماد ملی را هم توقیف کردند" اختصاص داد.
روزآنلاین که از بودجه سازمان سیا و همچنین دولت هلند ارتزاق می‌کند، متن کامل سخنان اهانت‌آمیز کروبی را منتشر کرد.
سایر رسانه های ضد انقلاب از جمله پیک‌نت و بالاترین نیز اخبار مربوط به مهدی کروبی و عدم انتشار روزنامه وی را تحت پوشش وسیع قرار دادند.
محمدجواد حق شناس مدیر مسئول روزنامه اعتماد ملی پیش از ظهر امروز در گفت و گو با ایرنا از انتشار روزنامه اعتماد ملی از فردا (سه شنبه) خبر داد.
بسیاری از تحلیلگران معتقدند که رفتارهای اخیر کروبی ناشی از شکست سنگین در انتخابات و کسب تنها 300 هزار رای –با وجود تبلیغات سنگین- و تحت تاثیر اطرافیانی است که وی را اداره می کنند. در این رابطه حجت الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز معتقد است: آقای کروبی قدرت تحلیل مسایل سیاسی را از دست داده و آدم ساده ای است که زود می تواند فریب بخورد.
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو کمیسیون امنیت ملی نیز اظهارات اخیر کروبی را عملی در جهت تضعیف نظام و زیر سئوال بردن انقلاب می‌خواند و می‌گوید: با توجه به سوابق انقلابی آقای کروبی تاسف‌بار است که می‌بینیم ایشان تبدیل به بلندگوی استکبار شده است.
استقبال رسانه‌های مخالف نظام از کروبی در شرایطی صورت می‌گیرد که در طی سه جلسه از دادگاه اغتشاشگران، از نقش مستقیم دول غربی برای کودتای رنگی در ایران پرده برداشته شد.
محمدعلی ابطحی مشاور کروبی اخیرا با بیان اینکه دلبستگی جریان‌های اصلاح‌طلب به گروه‌های سازمانده براندازی نرم در سه، چهار سال گذشته اشتباهی بزرگ است، افشا کرد: شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی برای انتخابات راه اندازی شده بود.
محبتی معاون دادستان تهران نیز فاش ساخت که عناصری از گروهک نفاق با نفوذ در ستاد کروبی، اطلاعاتی را برای منافقین جمع‌آوری می‌کرده اند.
توهین مهدی کروبی به ائمه جمعه شهرهای تهران و مشهد پس از آن رخ داد که بسیاری از ائمه جمعه کشور در خطبه های هفته گذشته خود خواستار محاکمه و برخورد با مهدی کروبی به خاطر اهانت و تهمت علیه نظام جمهوری اسلامی شده بودند.
مهدی کروبی با نگارش نامه ای غیرمستند به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام مدعی تجاوز جنسی به بازداشت شدگان حوادث اخیر شده بود. این ادعا از سوی رئیس مجلس و کمیسیون امنیت ملی "کذب محض" خوانده شد و قوه قضائیه نیز آن را تکذیب کرد.


موضوع مطلب :
۱۳۸۸/٥/٢۸ :: ٢:٥٤ ‎ق.ظ
موضوعات
امکانات جانبی

Locations of visitors to this page
اتقو الله الذی ان قلتم سمع و ان اضمرتم علم
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای حزب الله محفوظ است