حزب الله
[ الصحوة الاسلامیة ]
بحرین الثوره فی البحرین بیداری اسلامی بیداری اسلامی الثوره فی البحرین
درباره وبلاگ
ایمان


نويسندگان

از آرمان‌‏ها و اهداف امام راحل(ره) دفاع خواهيم كرد
 

 

دكتر الله‌‏كرم دبيركل انصار حزب‌الله ايران در واكنش به خبر تأييد تغيير نام خيابان خالد اسلامبولي، گفت: اين حركت ممكن است براى مصري‌‏ها مسأله ساده‌‏اى نباشد اما قبولاندن كمپ‌‏ديويد به مسؤولان ماست زيرا مصر در تداوم خيانت انور سادات كه همانا ادامه همكارى با رژيم‌‏صهيونيستى است گام برمي‌‏دارد. دكتر حسين الله‌‏كرم، عضو هيأت‌‏علمى دانشگاه‌‏آزاداسلامى با اشاره به اين مطلب كه ممكن است در برخى جلسات، تصميماتى گرفته شود، تأكيد كرد: اين‌‏گونه تغيير نام‌‏ها مطمئناً با مقابله صريح و علنى جريان‌‏هاى انقلابى و اسلامى مواجه خواهد شد و نيروهاى طرفدار ديدگاه‌‏هاى انقلابى و اسلامى در كشور ما در مقابل اين تغيير نام‌‏ها و رويه‌‏ها ساكت نخواهند نشست به گفته دكتر الله‌كرم، اين درحالى است كه امام‌‏راحل(ره) اساس قطع رابطه با رژيم مصر را امضا و پذيرش قرارداد كمپ‌‏ديويد توسط انور سادات اعلام كرده بودند و از اين‌‏رو ارتباط ما با رژيم مصر هرگز نبايد در راستاى تأييد آن قرارداد باشد
دكتر الله‌‏كرم ادامه داد: اينكه ما بدون‌‏ مطرح‌‏كردن الغاى قرارداد كمپ‌‏ديويد در صدد رابطه با رژيم‌ ‏مصر برآييم و تغيير نام خيابان خالد اسلامبولى را وجه‌‏المصالحه آن قرار دهيم نه‌‏تنها حركتى اصلاح‌‏طلبانه نيست بلكه مغاير با اهداف استكبارستيزانه انقلاب‌‏اسلامى بوده و يك حركت تجديد نظرطلبانه است. عضو هيأت‌‏علمى دانشگاه آزاداسلامى با تأكيد بر اينكه عقب‌‏نشينى از مصالح‌‏اسلامى ما كه محوريتى براى ديدگاه‌‏هاى انقلابى و اسلامى در جهان اسلام ايجاد كرده به ضرر منافع‌‏ملى است, ‌‏تصريح كرد: از آنجا كه جريان اصلاح‌‏طلب به‌‏سادگى و بدون‌‏توجه به مصالح‌‏ملى و فقط در چارچوب موضوعى تحت عنوان "منافع" از هر چيزى حتى تفكر و ارزش‌‏هاى انقلابى گذر مي‌‏كند, با ساده جلوه‌‏ دادن اين كار مي‌‏خواهد از ارزش‌‏هاى انقلابى عبور كند و البته آينده نشان خواهد داد كه موفقيت با كسانى است كه پايبند ارزش‌‏هاى اسلامى و انقلابى هستند. وى با بيان اين مطلب كه سناريوى اصلاح‌‏طلبى در ايران، عقب‌‏نشيني‌‏هاى متعددى در موضوعات اسلامى و انقلابى داشته، تصريح كرد: بعيد نيست كه آقايان اين حركت را هم اقدامى در چار چوب منافع اسلامى بنامند. دكتر الله‌‏كرم پيش‌‏شرط مسؤولان مصرى مبنى بر تغيير نام خيابان خالد اسلامبولى را كار درستى عنوان كرد و افزود: خالد اسلامبولى فردى مبارز و انقلابى بود كه پدر اصلاحات‌‏ جديد مصر يعنى انور سادات را اعدام انقلابى كرد.
وى در توضيح اين مطلب گفت: مصري‌‏ها كه به دنبال حركت اصلاح‌‏طلبى و انقلابي‌‏زدايى سادات و گسترش روابط با اسرائيل از حركت كمپ‌‏ديويد پيروى مي‌‏كنند و در آن راستا گام برمي‌‏دارند از نام "خالد اسلامبولى" حتى بر يك خيابان يا يك كوچه در كشور ديگر هم نخواهند گذشت. الله‌كرم در توضيح اين مطلب اظهار داشت: منافع‌‏ملى درجايى مطرح است كه مصالح‌‏اسلامى در آن لحاظ شده باشد و مصالح‌‏اسلامى نيز حكم مي‌‏كند كه همواره از خالد اسلامبولى در مقابل خائنان به آرمان فلسطين حمايت به عمل آيد. الله‌‏كرم در پايان بار ديگر تأكيد كرد: ما با هرگونه تجديد نظرطلبى در مصالح و منافع‌‏ملى مخالفيم و از آرمان‌‏ها و اهداف امام راحل(ره) دفاع خواهيم كردموضوع مطلب :
۱۳۸۳/۱/۱٧ :: ٦:۱٤ ‎ق.ظ
موضوعات
امکانات جانبی

Locations of visitors to this page
اتقو الله الذی ان قلتم سمع و ان اضمرتم علم
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای حزب الله محفوظ است